profesionalove.net
lidé
facebook
Katalog firem a odborníků - Firmy - Služby a řemesla - Stavebnictví

Bios Dobříš


BIOS Dobříš s.r.o. Tradiční výrobce a dodavatel dřevěných příhradových konstrukcí spojovaných styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Vyrábíme a dodáváme dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny klasické tesařsky vázané krovy a konstrukce střechy na klíč - pokrývačství, klempířství, opláštění říms, hromosvody... tesařství, truhlářství - altány, pergoly a zahradní nábytek Prodáváme stavební řezivo, palubky OSB desky, desky Cetris střešní krytiny a příslušenství střešní okna

BIOS Dobříš s.r.o
Historie a tradice

Naše firma působí na českém trhu v oboru dřevěných konstrukcí a dřevostaveb již od roku 1965. Příhradové vazníky, lisované styčníkovými deskami s prolisovanými trny se jako první v naší republice začali vyrábět právě u nás v Dobříši, a to v roce 1970.

Možná budete znát obchodní značku BIOS ještě v souvislosti s BIOSem Sedlčany nebo tzv. Sedlčanským BIOSem. Po organizační stránce dříve v Sedlčanech bývala obchodní část podniku a v Dobříši část výrobní.

Od roku 1995, po určité transformaci a vývoji, BIOS působí kompletně v Dobříši pod oficiálním názvem BIOS Dobříš s.r.o.

Současnost

Naše mnohaleté zkušenosti s dřevěnými konstrukcemi, know-how získané vývojem a výrobou příhradových vazníků a tisíce realizovaných staveb a spokojených zákazníků nás oprávněně řadí na první místo v oboru na našem trhu.

Naší hlavní výrobní náplní jsou především tradiční příhradové styčníkové vazníky, dále dodávky a montáže klasických tesařsky vázaných krovů a konstrukcí a realizace kompletních střech - střechy na klíč. Doplňkovou činností je truhlářská výroba, zaměřená na zahradní prvky, pergoly, zahradní nábytek apod.
Kvalita

Od roku 2002 jsme držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Tato kvalitativní norma je pro nás určující. Jednotlivé fáze každé zakázky, od samotného návrhu a výroby až po montáž, jsou velmi důrazně a pečlivě dozorovány. Vysoká kvalita a jakost našich produktů, spolu se spokojeným zákazníkem jsou pro nás prvořadým cílem.
 
Poslední aktualizace:
0.0.0000 00:00:00
Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.