profesionalove.net
lidé
facebook

Registrace


Prezentujte a propagujte ZDARMA své služby pro širokou veřejnost v katalogu odborníků a firem.
Postup zveřejnění prezentace:
  1. Registrace

  2. Aktivace - na registrovanou e-mailovou adresu obdržíte aktivační email, pomocí kterého se aktivuje účet do administrace.

  3. Přihlášení - Máte-li účet aktivní, pak se stačí přihlásit do administrace uživatelským jménem, heslem a rozlišíte, zda jste osoba nebo firma. (údaje při registraci)

  4. Vytvoření vlastní prezentace - ihned po přihlášení do administrace je vám nabídnut jednoduchý editor, do kterého napíšete, vložíte, upravíte svou prezentaci, odkaz na webové stránky, email, telefon, fotky, reference...
    Pokud nebudete chtít využít design vlastní prezentace, stačí vyplnit při registraci krátký popis o vaší činnosti, který se zobrazí ve výpisu i v detailu prezentace po vašem zveřejnění prezentace v administraci.

  5. Zveřejnění prezentace - po přihlášení do administrace klikněte na zveřejnit, poté bude vaše prezentace viditelná vždy v jedné hlavní kategorii, kterou jste si zvolili (lze kdykoliv měnit v administraci). Také máte možnost si zatrhnout, v kterých podkategoriích v rámci hlavní kategorie chcete, aby prezentace byla také viditelná.


1. Registrace


*Chci se ZDARMA registrovat jako:
osoba firma

*Uživatelské jméno (login): (bez diakritiky a bez mezer)

*Heslo:

*Heslo znova:

*E-mail: (nezveřejňuje se)

*Titul, jméno a příjmení (registrujete-li se jako firma, pak celý název firmy):

*Datum narození registrující osoby: (nezveřejňuje se)
(ve formátu dd.mm.rrrr - např. 02.03.1972)
Krátký popis o vás, o vaší činnosti: (zbývá znaků :)

Vaše webové stránky, pokud máte:
(např.: www.example.cz)

Hlavní kategorie vaší působnosti:
  (Přehled všech kategorií a podkategorií - otevře se v novém okně)

Lokalita:
Celá ČRPrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovehradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

* Souhlasím s pravidly využití služeb portálu profesionalove.net(otevře se v novém okně)

* - povinné údaje, všechny údaje kromě uživatelského jména lze kdykoliv měnit v administraci po přihlášeníProfesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.